B-Breeze

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » B-Breeze » Cereri [ON] » Cereri Lider [ON]


Cereri Lider [ON]

Posts 1 to 7 of 7

1

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință:
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat):
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul):
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?:
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale:

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?:
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?:
• Ce așteptări ai de la colegii tai?:
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?:
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?:
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?:
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?:
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială):
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?:
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):

0

2

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință:Alex, 12 ani, Sibiu.
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat):Sunt elev.
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul):Ies pe afara cu prietenii.
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?:sa termin scoala.
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale:Imi pace sa petrec timpul cu prietenii si munca in echipa.

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?:Am aplicat pentru aceasta functie deoarece vreau sa ajut comunitatea in gasirea liderilor pentru factiuni.
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?:Sunt diferit de ceilalti aplicanti prin placerea sa lucred in echipa si prin rabdare.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?:Sa nu injure si sa se comporte decent pentru un server.
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?:Cele mai importante caracteristici ale unui lider sunt: sa acorde mai multe sanse jucatorului, sa munceasca in echipa.
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?:De obicei seara(18-19).
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?:Sa ofer tuturor jucatorilor o seansa.
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?:Deoarece este un server la inceput si imi plac astfel de servere.
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială):Nu ma deranjeaza nimic.
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?:Da.
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):As prefera prietenosul deoarece vreau sa le ofer tuturor jucatorilor o seansa.

0

3

GoLanU[]
Acceptat pentru teste !

0

4

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință: Ma numesc George , am varsta de 13 ani si sunt din Timisoara.
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat): Sunt elev.
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul): Pai ies pe afara si merg la antrenamentele de box.
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?: Pai momentan nu ma gandesc la viitor.
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale: Respectuos , cooperant , sufletist.

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?: Am aplicat pentru aceasta functie deoarece vreau sa ajut server-ul si sa ma ocup de aceasta .
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?: Nu ma cred mai presus decat altii. Toti suntem egali.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?: Sa fie cooperanti si respectuosi.
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?: Sa nu bage pe pile , sa isi respecte membrii .
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?: Nu am un interval stabilit.
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?: Sa iau orasul cu aceasta mafie superba :)
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?: Pentru ca are un lider foarte de treaba si este la inceput , iar eu vreau sa il ajut sa creasca.
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială): Nu ma deranjeaza nimic.
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?: Parerea mea este ca sunt potrivit deoarece am experienta foarte mare in mafii.
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea): Prietenosul dar catevaodata si baiatul dur cand nu sunt ascultat.

0

5

Adolf.PARANORMAL
Acceptat pentru teste !

0

6

Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință:Dani, 15 ani si orasul Urziceni
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat:elev
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul):In timpul liber ies pe afara la un fotbal sau joc samp
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?:Sa termin scoala si sa iau bac-ul
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale:Salut! Ma numesc Dani, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti, cu toate ca de obicei eu las lumea sa ma cunoasca, acum voi incerca sa ma autocaracterizez in cateva randuri. Sunt o persoana usor de inteles, prin pricina faptului ca stiu ce vreau de la viata. Ma consider o persoana sociabila, ma integrez foarte repede, poate si din cauza sportului pe care il practic, deoarece atunci cand vin oameni noi vrei sau nu, trebuie sa le acorzi o sansa, sa incerci sa ii cunosti sa vezi cum sunt ei defapt, sa incerci sa ii ajuti sa se integreze in echipa. Ma consider o persoana altruista, cu teluri inalte si idealuri fixe, intotdeuna imi doresc sa ies in evidenta. Sunt genul de persoana dinamica, cu simt de raspundere, bine crescuta care nu lasa niciodata o treaba neterminata. Pe oriunde trec reusesc sa imi las amprenta, prin simplu fapt ca ma implic, pun suflet si lucrez cot la cot cu colegii mei, incerc sa ajung cat mai sus, dar sa plec de jos, niciodata nu mi-a placut sa lingusesc sau sa platesc pe cineva pentru a urca, este un singur mod de a urca pe o scara, TREAPTA CU TREAPTA, te pacalesti pe tine daca, crezi ca poti urca mai usor in alte moduri. Cred ca am zis destul despre mine, restul o sa va las sa descoperiti voi. Va multumesc pentru minutele acordate, sper ca nu v-am plictisit si astept cu nerabdare raspunsul dvs. O zi buna va doresc
2.Întrebări din aplicație:
• De ce ai aplicat pentru această functie?: Am aplicat la aceasta functie pentru ca imi place munca in echipa.
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?:Aceasta functie cred ca mi se potriveste si toti suntem egali.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?:Asteptarile mele sunt : sa muncim in echipa si sa ne facem treaba.
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?: Cele mai importante caracteristici ale unui lider sunt : ambitia , curaj-ul si munca in echipa.
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?:Mai mult seara 20:00 - 00:00
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?:Sa stau cat mai mult in aceata factiune .
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?:Pentru ca imi place si au admini/helperi capabili care te ajuta.
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială):Nu ma deranjeaza nimic pana acum.
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?:Cred ca merit functia de lider pentru ca am mai fost lider pe alte sv stiu cum este , imi place munca in echipa si cred ca mi se potriveste aceasta functie.
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):As prefera prietenosul pentru ca imi palce sa comunic cu prietenii si munca in echipa.

0

7

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință:Andrei, 17 ani si sunt din Buzau.
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat):Elev.
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul):Prin cluburi de noapte cu prietenii si iubita, sau prin parc cu bicicleta eventual atv/motor.
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?:Casa, masina si un job stabil.
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale:Descurcaret, amabil.

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?:Deoarece vreau sa acord o mana de ajutor serverului.
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?> Probabil prin experienta pe care am capatato de-alungu la 5 ani de samp.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?:Sa fie cuminte nu cuminti.
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?:ambitie, curaj
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?:16>00-02-00
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?:sa ajung admin.
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?:deoarece imi place gm-ul.
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială):nimic momentan.
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?:experienta mare.
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):Prietenosul, asa e frumos sa fii.

0


You are here » B-Breeze » Cereri [ON] » Cereri Lider [ON]