B-Breeze

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » B-Breeze » Cereri [ON] » Cerere Helper - Mono


Cerere Helper - Mono

Posts 1 to 2 of 2

1

NickName - Mono
Nume Real - Razvan
Ore - Am o ora in joc.
Poza (stats) - https://imgur.com/a/T4doT
Level - Am level 7.
Descriere personala - Salut!Ma numesc Razvan si mi-e imi place sa joc samp deoarece este jocul meu de suflet,server-ul meu preferat de samp este rpg4.b-zone.com deoarece mi-e numi place sa joc pe mai multe servere deodata,imi place pizza si shaorma,shaorma putin mai mult in unele cazuri shaorma este mai sanatoasa decat hamburger-ul,am ochi caprui si parul negru,filmele mele preferate sunt doar de gen horror,imi place sa stau mult pe samp fiindca pe el simti ca traiesti ca in realitate deaceea am ales si server-ul rpg4.b-zone.com din cate am vazut el este ce-l mai realist server,imi place sa ma joc cu kendama,serialul meu preferat este "La Bloc" fiindca la el razi cu adevarat,imi place sa ma joc pe telefon diferite jocuri cum ar fi:Subway Surf si The Last Day on Earth,imi place sa repar chesti cum ar fi telefoane,calculatoare,electronice etc,de obicei beau Fruti Fresh sau Fanta imi plac foarte mult,imi plac calculatoarele care se misca destul de bine si in jocuri si pe internet,imi plac boxele ma pricep la telefoane si calculatoare in unele cazuri si orele mele preferate de curs sunt informatica si sport-ul,imi place mult sucul rece si inghetata,imi place o rezolutie mare la calculatoare/telefoane,nu imi place sa vorbesc aiurea,nu imi place sa injur,imi place mult sa inot  si sa fac baie in piscina,imi place sa respect dar sa si fiu respectat,jocurile mele preferate sunt Samp,imi place sa creez un gamemode si sa ma joc cu prieteni mei pe acel gamemode,nu-mi plac oameni care nu stiu de gluma,sunt un copil glumet si stiu de gluma,am prieteni multi si imi place sa fiu bagat in seama.                                                                                                                                                                                               
De ce crezi ca meriti helper ? - Pentru ca raspund la fiecare intrebare indiferent de intrebarea aceea si sunt foarte activ.
Daca vei obtine functia de helper ce vei face ? - Voi incerca sa ajunt cati mai multi playeri si sa le raspund la intrebarile primite.
Alte informatii - Multumesc ca mi-ati citit aplicatia de helper, sper sa va placa si sa fiu acceptat.

0

2

Mono
Acceptat pentru teste

0


You are here » B-Breeze » Cereri [ON] » Cerere Helper - Mono