NickName - Andrey
Nume Real - Andrei
Ore - Am o ora in joc.
Poza (stats) - scuze dar nu mi se salveaza pozele. poti verifica chiar tu.
Level - Am level 7.
Descriere personala -  Salut, numele meu este Andrei si am varsta de 17 ani impliniti. Locuiesc in Buzau, sunt la liceul Tehnic din orasul Buzau. Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati. Imi place respectul, fiecare pas din viata mea este facut cu respect pentru cei din jur dar si pentru mine deoarece merg pe principiul ca daca tu nu te respecti, sa nu ai obligatia ca cei din jur sa o faca. Cum spuneam mai sus ca seriozitatea este punctul meu forte, uneori am scapari in care uit de seriozitate, bineinteles fiecare scapare este calculata, sa nu fie una gresita. La fel cum seriozitatea este pe primul plan in viata mea, la fel si respectul dar si bunul simt. Pe langa toate acestea, sa nu credeti ca sunt un fel de dictator dupa aceasta biografie, dar am si caracteristici precum cea de om sociabil, imi place mereu sa fiu agreat de cei din jur, intr-un grup de persoane, asta deoarece tot timpul caut sa-mi formez un statut bine vazut in fiecare grup din care fac parte. Iubesc legea, nu permit ca cei din jur sa o calce in picioare, de aceea sunt atent tot timpul ce persoane culeg in cercul meu de prieteni. Deoarece sunt un iubitor al legii, sunt si un om bine catalogat, ordonat si curat din punct de vedere al caracterului. Fiecare lucru din viata mea are un loc special si este ordonat in asa fel incat sa nu fie o harababura in viata mea.Hobby-urile mele sunt: Fotbalul, innotul, basketul. handbalul si jocurile de noroc.Sunt atras de Fotbal si Basket, imi place sa joc si sa dau o nota la ultimele jocuri aparute, imi dedic Hobbyul meu preferat care este Fotbalul.. O alta trasatura care ma caracterizeaza este dorinta de a face totul perfect, reusind sa ma conformez cu normele cerute, intr-un timp destul de scurt. Reusesc sa indeplinesc toate conditiile necesare in cel mai scurt timp, pentru a ma remarca intr-un mod pozitiv. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii, sa ies prin oras. Sunt o persoana serioasa, sigura, increzatoare, cu cei sapte ani de acasa, cu un comportament civilizat, cu o personalitate puternica. Sunt un tip ambitios, mereu vreau ce este mai bun de la viata. Sunt mereu dornic de a incerca lucruri noi, interesante. Nu suport acele persoane care sunt cu 2 fe?e, se dau prieteni pe langa mine dar ma vorbesc pe la spate. Imi place foarte mult s? c?l?toresc ?i s? descop?r noi locuri. În timpul liber ies afar? cu prieteni, m? mai plimb cu ma?ina si desigur c? ?i cu bicicleta, merg la sal?, joc tenis sau basket sau ascult muzic?. În mare parte îmi petrec timpul liber în fa?a calculatorului, prin diverse activit??i pe internet. Am înva?at foarte multe lucruri care m? pot ajuta in viata reala si inca mai înva?, nu pot spune c? sunt preg?tit pentru tot ce va fi in viitor. Am o experien?? foarte mare in moderarea unui forum. Am o experien?? mare in diverse programe de editare foto/video (Sony Vegas Pro 12, PS CC, PS CS5) ?i in modificarea aspectului unei pagini web sau documente, cunoscând ?i limbaje de programare gen HTML, PHP, C, C+,C++. Sunt un mare addicted al muzicii, îns? nu suport manelele sau muzica comerciala româneasc?. Pe lânga muzic? sunt pasionat foarte mult de fotografie si de ma?ini, unele dintre m?rcile preferate fiind Lamborghini, Audi ?i Mercedes. Imi place foarte mult sa ajut lumea cu ce pot.                                                                                                                                                                                         
De ce crezi ca meriti helper ? - Deoarece sunt activ, si sunt foarte bun in ceea ce fac.
Daca vei obtine functia de helper ce vei face ? Voi ajuta toti playerii de pe server, si voi upgrada spre admin.
Alte informatii - Multumesc ca mi-ati citit aplicatia , sper sa va placa si sa fiu acceptat.